Kullanım Şartları

Asya Nakliyat ve Dış Ticaret Anonim Şirketi’ne(ASYA-HERTZ) ait olan bu internet sitesine (SİTE) girerek veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanarak aşağıdaki hususların tamamını kayıtsız şartsız kabul etmiş olursunuz. Asya-Hertz site kullanım şartları ve aşağıdaki hususlarla alakalı herhangi bir itiraz ve defi kabul etmeyecektir.

  1. Asya-Hertz, Site’ye girilmesi, Site’deki verilerin, uygulamaların, vs kullanılmasına ilişkin doğabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.
  2. Asya-Hertz, Site’nin doğru ve güncel bilgi içermesi için gerekli çalışmaları yapmakla beraber tüm içeriğin doğru ve eksiksiz olduğunu garanti etmez. Dolayısıyla kullanıcılar Site’deki verileri herhangi bir sebeple referans göstermemelidir.
  3. Site’de bulunan veriler Asya-Hertz’in yazılı onayı olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya başka bir şekilde kullanılamaz.
  4. Asya-Hertz, Site’de mevcut her türlü içerik, hizmet, ürün ve “Kullanım Şartları”nı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme, güncelleme, siteyi yeniden düzenleme veya yayını geçici ya da sürekli olarak durdurma hakkına sahiptir. Asya-Hertz, Site’ye erişimin kesintiye uğramasından, Site’nin geçici ya da sürekli olarak kapatılmasından doğacak zararlardan sorumlu değildir.
  5. Kullanıcılar Site’ye veya sunucuya herhangi bir müdahalede bulunamaz, Site’ye yetkisiz olarak bağlanamaz, Site’nin kullanımına engel olamaz, Site’ye veya sunucuya zararlı veya zararsız herhangi bir program, kod, yazılım, vs gönderemez.
  6. Asya-Hertz, Site’deki herhangi bir işlemin kesintiye uğraması, herhangi bir işlem veya içeriğin silinmesi, işlemin gecikmesi, bilgisayar virüsü, hırsızlık, imha, izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Kullanıcıların Site’ye erişimi ve kullanımı esnasında oluşabilecek virüs saldırısı vb olası zararlardan Asya-Hertz sorumlu değildir.
  7. Bu internet sitesi başka internet sitelerine referans veya bağlantı içerebilir. Asya-Hertz, bu sitelerdeki içeriklerden ve bu sitelerin içerebileceği diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
  8. Asya-Hertz, Site kullanıcısı tarafından sitedeki kayıt formuna girilen veya daha sonra güncellenen ev/iş adresi, e-posta adresi, sabit veya mobil telefon hatları üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon araması gibi yollarla kullanıcıya ulaşarak reklam veya pazarlama kampanyalarıyla alakalı bilgilendirme ya da anket çalışması gibi amaçlarla iletişime geçme hakkına sahiptir. İşbu sözleşmeyle Asya-Hertz’e kendisiyle iletişime geçme hakkı tanımış olan site kullanıcısı, dilediği zaman Asya-Hertz’e yazılı bildirimde bulunmak kaydıyla bu izni sonlandırma hakkına sahiptir.
  9. Kullanıcının Site’de bulunan rezervasyon ve ödeme gibi işlemleri eksiksiz yerine getirmiş olması araç kiralama işleminin gerçekleşeceği anlamına gelmez. Asya-Hertz sebebi ne olursa olsun, araç kiralamaya onay vermeme ve kiralamayı gerçekleştirmeme hakkına sahiptir. Kullanıcı araç kiralama işleminin gerçekleşmemesinden doğacak herhangi bir hak, alacak ve/veya zarar tazmini talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder. Site’de bulunan rezervasyon ve/veya ödeme işlemlerinin tamamlanması kiralamanın gerçekleşeceğini garanti etmeyip, araç kiralama işlemi Asya-Hertz’in onayını takiben kiralama ofisinde akdedilecek Araç Kiralama Sözleşmesi’nin imzalanması suretiyle kesinlik kazanacaktır. Kiralamaya sunulan aracın grubu, modeli, donanımı, rengi, vs rezerve edilen araçtan ya da sitede görselleri bulunan araçlardan farklı olabilir.
  10. www.hertz.com.tr alan adı, işbu internet sitesinde uygulanan rezervasyon ve satış sistemi, sitenin genel görünüm ve dizaynı ile sitedeki her türlü içerik, görsel ve materyallerin mülkiyeti Asya-Hertz’e ait olup yasal koruma altındadır. Bunlar Asya-Hertz veya Asya-Hertz’e lisans veren marka sahiplerinin yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, kullanılamaz veya başka bir bilgisayara yüklenemez. İşbu internet sitesi veya içerdiği sayfalar, sistemler, içerikler, materyaller vs başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksi uygulamalar hukuki ve cezai sorumluluk gerektirip, Asya-Hertz’in burada belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.